Львівський район заручається підтримкою!

 

За сприяння Генерального консульства України в Мюнхені, зокрема консула Тараса Кулайця, 09 травня, голова Львівського району Андрій Сулим та представник Благодійного фонду HOPE.UA  Анна Ткачик зустрілись з головою робочої групи ХСС з питань міграції та інтеграції в Мюнхені Ольгою Дуб-Буссеншут та обговорили питання щодо можливостей співпраці по реабілітації дітей з деокупованих територій в Україні з посттравматичним синдромом.

Діти - це наше майбутнє! І обов’язок кожного з нас долучитись до того, щоб вилікувати їх жахами війни скалічені душі.

Пані Ольга підтримала цю ініціативу, та пообіцяла максимально посприяти  цьому проєкту.

Голова районної ради вручив цінний подарунок, а саме рідкісну поштову марку від International Alliance for Peace and Solidarität in Europe, який був створений для допомоги Україні.

Благодійний фонд HOPE.UA спільно з LUkraine asbl  представили проект психологічної реабілітації дітей, які зазнали травми під час війни, який надасть можливість реалізувати спільні напрацювання та ініціативи заради майбутнього наших дітей.

LUkraine asbl - Це організація, яка з перших днів, активно бере участь у наданні гуманітарної допомоги Україні, розвитку та просуванні культури та історії України, соціальної адаптації переселенців у Люксимбурзі і також активної промоції та адвокації України в ЄС та в усьому світі!