Міжнародний візит до м.Любліна!

02-04.06.2023 делегація з Львівського району в складі керуючого справами районної ради Володимира Бабія, депутаток Львівської районної ради Оксани Лучко і Оксани Грабовської та мистецьких колективів Львівського району взяли участь у культурних заходах, які відбувались у  Люблінському повіті Республіки Польща.

Володимир Бабій привітав учасників святкового заходу "Повітовий день патронатної опіки", який відбувся в Музеї Люблінського села в м.Люблін та виразив слова подяки польському народові за підтримку України.

Після чого відбувся  концерт наших виконавців, які  представили Львівський район та показали багатство та різноманітність української культури.

Мистецькі колективи Львівського району вразили публіку своїми талантами та неперевершеною енергетикою. Вони виконали музичні композиції, танцювали традиційні українські танці. Кожний виступ залишив незабутнє враження на глядачів, а їхні аплодисменти свідчили про їхню велику прихильність та захоплення.

Ми пишаємось нашими мистецькими колективами, які представили наш район з гідністю та талантом. Нехай наші культурні обміни та співпраця з Польщею продовжують розкривати нові можливості та приносять радість нашим громадянам!

Щиро дякуємо нашим польським друзям за запрошення.