Економічна конференція в рамках проєкту «Power up your Business in Małopolska 3»

У Закопаному 04.09.2023 року в рамках проєкту «Power up your Business in Małopolska 3» за фінансової підтримки ЄС

відбулась конференції «SDGLab 2023: Відповідальність за завтрашній день – збалансований експорт, як стимул створення конкурентної переваги підприємств», організованій Малопольською агенцією регіонального розвитку (АТ МАРР)  Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Під час урочистого відкриття конференції виступили основні співорганізатори - маршалок Малопольського воєводства Вітольд Козловський та голова правління АТ МАРР Шимон Стшеліховський.

За сприяння Агенції регіонального розвитку Львівської області (АРРЛО) Regional Development Agency of Lviv Region у конференції взяла участь численна українська делегація до складу якої входили голова Львівської районної ради Львівська районна рада Андрій Сулим, директор АРРЛО Орест Фільц Filts Orest, самоурядовці та підприємці, що представляли різні міста та регіони нашої держави й галузі економіки, у т.ч. представники підприємств релокованих із зони активних бойових дій та територій тимчасово окупованих рашистами.

До дискусії долучилися бізнес-омбудсмен та екс-посол Канади в Україні Роман Ващук, очільники й представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Малопольщі, польські підприємці, науковці та експерти.

Патронат заходу надав Малопольський воєвода Лукаш Кміта. Медійними партнерами заходу виступили Radio Kraków TVP3 Kraków

Важливою частиною програми конференції, під час якої виступив Генеральний консул України в Кракові, була дискусійна панель «Експертна розмова про Україну», присвячена актуальній економічній ситуації в Україні в умовах повномасштабного військового рашистського вторгнення, а також шляхів активізації взаємодії підприємницьких кіл двох країн. Зокрема, український дипломат представив польським партнерам детальну інформацію щодо потенціалу цифрової платформи МЗС України експорту за кордон Nazovni і наголосив на унікальних перспективах реалізації польськими підприємцями бізнес-проєктів в Україні у контексті положень п.1 та п.4 ст.2 Закону України «Про встановлення додаткових правових та соціальних гарантій для громадян Республіки Польща, які перебувають на території України». Окрім цього, особливу увагу Вячеслав Войнаровський приділив реалізації інвестпроєктів відбудови об’єктів критичної та соціальної інфраструктури, енергетичної системи нашої держави. Користуючись нагодою, Генеральний консул України в Кракові також подякував голові правління АТ МАРР Шимону Стшеліховському за активну співпрацю та реалізацію чергової важливої ініціативи, спрямованої на підтримку України під час розв'язаної рф війни. Попереднє інтеграційне засідання за участі українських дипломатів відбулося в офісі Агенції 26.05.2023 року.