16-ї чергова сесії Львівської районної ради

 ПРОЄКТИ РІШЕНЬ 16-ї чергової сесії Львівської районної ради VIII-скликання за посиланням:
 
Питання 13 "Про вихід районної ради зі складу засновника ТзОВ «РАЙПОБУТСЕРВІС»  (05444306)" знаходиться на розгляді постійних комісій районної ради.

Проекти рішень 15-ї позачергової сесії Львівської районної ради 27.06.2023

 
 

ПРОЄКТИ РІШЕНЬ 15-ї позачергової сесії Львівської районної ради VIII-скликання за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/143UCeFwD6JdkIWobBnnuY_7yVGy5ODp9?usp=drive_link

 

Про порядок денний 15-ї позачергової сесії Львівської районної ради:

 1. Про розгляд постанови Львівської районної територіальної виборчої комісії Львівської області від 13.06.2023 №3 «Про реєстрацію обраних депутатів Львівської районної ради Львівської області» .
 2. Про звернення Львівської районної ради Львівської області.
 3. Про затвердження положень про постійні комісії Львівської районної ради VIII скликання відповідно до їх функціональної спрямованості.
 4. Про затвердження списку присяжних для Перемишлянського районного суду Львівської області.
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці – села Семенівка Пустомитівської міської ради Львівського району Львівської області.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) межі  села Скнилів Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці села Великосілки Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж c.Желдець Кам`янка-Бузької міської ради Львівського району Львівської області.
 9. Різне.
Проекти рішень 14-ї чергової сесії Львівської районної ради 03.03.2023

Проекти рішень 14-ї чергової сесії Львівської районної ради 03.03.2023

ПРОЄКТИ РІШЕНЬ 14-ї чергової сесії Львівської районної ради VIII-скликання за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1K3vvz_naVWovtrt65YritzA5NsPEjiVO?usp=share_link  

 

Про порядок денний 14-ї чергової сесії Львівської районної ради   

 1. Про звернення Львівської районної ради.
 2. Про діяльність голови Львівської районної ради на займаній посаді у 2020-2022 роках.
 3. Про присвоєння чергового рангу посадової оcоби місцевого самоврядування голові Львівської районної ради VIII демократичного скликання Сулиму Андрію Олеговичу.
 4. Про затвердження витрат на утримання Львівської районної ради та її виконавчого апарату на 2023 рік.
 5. Про участь депутатів у пленарних засіданнях районної ради та в засіданнях постійних комісій в 2020-2022 роках.
 6. Про внесення доповнень до списку присяжних для Городоцького районного суду Львівської області.
 7. Про внесення доповнень до списку присяжних для Кам`янка-Бузького районного суду Львівської області.
 8. Про передачу пожежно-рятувального автомобіля у комунальну власність Жовківській міській раді.
 9. Про передачу земельної ділянки із спільної власності територіальних громад Львівського району у комунальну власність Городоцької міської ради.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці – села Семенівка Пустомитівської міської ради Львівського району Львівської області
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж c.Желдець Кам`янка-Бузької міської ради Львівського району Львівської області
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж c.Тадані Кам`янка-Бузької міської ради Львівського району Львівської області
 13. Про погодження на отримання спеціального дозволу на користування надрами ПП «НАДРА ЕКСПЕРТ» з метою геологічного вивчення піску ділянки Світла, що знаходиться на західній околиці села Гринів Львівського району Львівської області.
 14. Про погодження на отримання спеціального дозволу на користування надрами Товариству з обмеженою відповідальністю «Сабсойл-Україна» з метою геологічного вивчення вапняку ділянки «Вінява», що знаходиться на відстані 1,0 км на південний схід від села Віняви Львівського району Львівської області.
 15. Про погодження на отримання спеціального дозволу на користування надрами Товариству з обмеженою відповідальністю «Новоскварявське кар’єроуправління» з метою геологічного вивчення піску Новоскварявської ділянки, що знаходиться на відстані 1,3 км на північний захід  від села Нова Скварява Львівського району Львівської області.
 16. Про надання дозволу на проведення оцінки нежитлового приміщення та земельної ділянки за адресою: м.Дубляни, вул..Шашкевича, будинок 1а.
 17. Про дострокове припинення повноважень депутата Львівської районної ради Браташ О.В.
 18. Про дострокове припинення повноважень депутата Львівської районної ради Демківа С.О.
 19. Про дострокове припинення повноважень депутата Львівської районної ради Шміда О.Е.
 20. Про дострокове припинення повноважень депутата Львівської районної ради Маївки Г.О.
 21. Про дострокове припинення повноважень депутата Львівської районної ради Мартин І.О.
 22. Про дострокове припинення повноважень депутата Львівської районної ради Андрес О.В.
 23. Різне.

 Голова  районної ради                                     Андрій СУЛИМ

Сторінка 1 із 4