ВІДБУЛАСЬ 11-ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ЛЬВІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

28 червня 2022 року під головуванням голови Львівської районної ради Сулима А.О. відбулася 11-та позачергова сесія Львівської районної ради VІІІ скликання, яка була скликана у зв’язку з необхідністю внесення змін до структури та чисельності виконавчого апарату районної ради з метою її оптимізації та економії бюджетних коштів. Також, у міжсесійний період головою районної ради, відповідно до висновку постійної комісії з питань культури, туризму та транскордонного співробітництва від 17.02.2022, була підписана Угода про транскордонну співпрацю між Львівською районною радою (Україна) і районом Саарпфальц-Крайс (Федеративна Республіка Німеччина). Дана Угода вимагає ратифікації (затвердження) на сесії районної ради.
 
На початку роботи сесії, депутати районної ради вшанували пам'ять хвилиною мовчання всіх загиблих серед наших захисників і мирного цивільного населення внаслідок збройної агресії Росії проти України.
 
Також під час сесії одноголосно було підтримано рішення «Про заборону московського патріархату на території Львівського району Львівської області» та ЗВЕРНЕННЯ Львівської районної ради Львівської області до Президента України, Голови Верховної Ради України та Народних депутатів України щодо ухвалення проекту Закону України «Про заборону Московського патріархату на території України», реєст. № 7204 від 22.03.2022 року, народного депутата України Савчук О.В.