РОБОЧА НАРАДА З ГОЛОВАМИ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ!

Відбулася робоча нарада з головами територіальних громад Львівського району щодо обговорення пропозицій стосовно внесення змін до «Програми підтримки розвитку територій Львівського району на 2021 рік».
У засіданні брали участь голова Львівської районної ради Андрій Сулим, заступник голови районної ради Марта Ільчишин, голова Львівської районної державної адміністрації Христина Замула, а також голови та представники територіальних громад Львівського району.
? Напочатку засідання Андрій Сулим ознайомив присутніх із залишками перехідних коштів ліквідованих районів, які перейшли у районний бюджет Львівського району станом на 01.01.2021, зокрема від Жовківського району надійшло 47,87%, від Пустомитівського 35,57%, від Городоцького 11,62%, Кам’янка-Бузького 4,36%, Перемишлянського 0,25 від загальної суми перехідних коштів.
? Під час засідання голови територіальних громад виступали з різними пропозиціями щодо розподілу таких коштів. Пропозиції будуть розглянуті на засіданні постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики з подальшим ухваленням рішення на 2-му пленарному засіданні 7-ї чергової сесії Львівської районної ради.