Відбулась комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту, з прав дитини та учасників бойових дій

Відбулося засідання постійної комісії Львівської районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту, з прав дитини та учасників бойових дій під головуванням Людмили Гера.
Разом із членами комісії розглянули всі питання порядку денного. Зокрема:
?Листа Львівської районної держадміністрації від 08.10.2021 №924/02-26 щодо розгляду програми забезпечення діяльності управління соціального захисту населення Львівської районної державної адміністрації Львівської області на 2022 рік. Йшолся про виділення коштів у розмірі 8 мільйонів гривень із бюджету районної ради. Члени комісії програму в цілому підтримали і скерували на розгляд комісії із питань планування бюджету, фінансів та економічної політики.
?Далі на порядку денному були два листа: Бібрської та Глинянської міської ради щодо виділення коштів для придбання багатоканального ЕКГ та кисневих концентраторів.
“Члени комісії дійшли згоди у такому: необхідно уточнити об’єм необхідних кисеневих концентраторів, що б узгодити кінцеву вартість. А що стосується ЕКГ, то конкретно зазначити скільки каналів необхідно. Лише після отримання чіткої відповіді, комісія прийме рішення. Далі спільно із комісією бюджетною будемо вирішувати, яку суму районна рада може виділити на потреби медзакладів”, - зазначила Людмила Гера, -
?Ще було вернення жительки села Сокільники Ільків О.В. Вона є дружиною загиблого Героя Небесної Сотні. Вона просить про встановлення мінімальної пенсійної виплати кожному із непрацездатних батьків, дружині чи чоловіку захисчників, що загинули в зоні проведення АТО/ООС. Ми направили цього листа юристові районної ради на вивчення, адже в цій ситуації необхідний юридичний супровід”.
?Також розглянулизвернення голови спілки політичних в’язнів Музичука Є.Г. та направили його за належністю.