ДЕПУТАСЬКІ ФРАКЦІЇ ТА ГРУПИ

 

ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ

Склад постійних комісій Львівської районної ради 

1. Постійна комісія з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики. 

  1. Костик Володимир Степанович - голова комісії
  2. Білінський Євген Євгенович - заступник голови комісії
  3. Щур Назарій Мирославович -  секретар комісії
  4. Вашківський Андрій Станіславович
  5. Фостяк Оксана Михайлівна
  6. Лисий Ігор Васильович
  7. Шустер Богдан Романович
  8. Пучніна Марія Миколаївна 
  9. Кравчишин Наталія Зіновіївна 

2. Постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, дотримання законності, взаємодії з правоохоронними органами та регламенту 

  1. Домашовець Роман Степанович  - голова комісії
  2. Деркач Володимир Григорович - заступник голови комісії
  3. Вайда Ярина Михайлівна - секретар комісії 
  4. Федюк Любомир Мирославович
  5. Кричковська Мар’яна Орестівна

 3. Постійна комісія з питань інформаційної політики, духовності, освіти та науки, спорту і молоді. 

  1. Зінкевич Ігор Ілліч - голова комісії
  2. Кіянка Ірина Богданівна - заступник голови комісії
  3. Гнідець Максим-Богдан Юрійович -  секретар комісії
  4. Гуменюк Роман Петрович
  5. Токарська Роксолана Омелянівна
  6. Мовчан Іван Олександрович 

4. Постійна комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту, з прав дитини та учасників бойових дій 

  1. Гера Людмила Петрівна - голова комісії
  2. Матківський Анатолій Вікторович - заступник голови комісії
  3. Куспись Галина Гнатівна
  4. Шимчак Сергій Іванович
  5. Василина Михайло Ярославович
  6. Богун Орися Ярославівна
  7. Гречух Андрій Зіновійович

 5. Постійна комісія з питань охорони довкілля і природних ресурсів 

  1. Миколайчук Орест Ігорович -  голова комісії
  2. Котис Олег Михайлович - заступник голови комісії
  3. Прокопів Андрій Іванович -  секретар комісії
  4. Кузик Олег Богданович
  5. Сидорович Михайло Васильович 

6. Постійна комісія з питань агропромислового комплексу та земельних відносин

  1. Марко Олександр Йосифович - голова комісії
  2. Борисевич Надія Миронівна
  3. Драч Галина Олексіївна -  секретар комісії
  4. Стечишин Юрій Віталійович
  5. Серватяк Наталія Мирославівна
  6. Колодій Наталія Ігорівна
  7. Кузьо Мар’яна Сергіївна
  8. Івасюк Володимир Васильович
  9. Стефанишин Тарас Михайлович 

7. Постійна комісія з питань будівництва, архітектури, ЖКГ, транспорту

  1. Сироїд Олександр Ілліч - голова комісії
  2. Лічнов Ігор Сергійович - заступник голови комісії
  3. Плахтій Роман Анатолійович -  секретар комісії
  4. Грень Тарас Романович
  5. Чорнобиль Ірина Євгенівна
  6. Пшемінський Ростислав Олександрович

 8. Постійна комісія з питань комунальної власності

  1. Махніцький Вадим Олегович  - голова комісії
  2. Марко Андрій Тарасович - заступник голови комісії
  3. Паславський Юрій Валерійович -  секретар комісії
  4. Мочурад Андрій Богданович 
  5. Харчук Володимир Миронович
  6. Кривко Данило Юрійович
  7. Горуна Станіслав Миколайович
  8. Ковалишин Олег Михайлович

 9. Постійна комісія з питань культури, туризму та транскордонного співробітництва

  1. __________________________ - голова комісії
  2. Климовський Марко Романович - заступник голови комісії
  3. Грабовська Оксана Григорівна -  секретар комісії
  4. Фрис Володимир Ярославович
  5. Лучко Оксана Володимирівна
  6. Чекайло Оксана Володимирівна
  7. Павлів Тарас Романович

ПРЕЗИДІЯ

Персональний склад президії районної ради:

  1. Сулим Андрій Олегович

  2. Ільчишин Марта Ігорівна

  3. Замула Христина Петрівна (за згодою)

  4.  

  5.  

  6. Мовчан Іван Олександрович

  7. Вайда Ярина Михайлівна

  8. Марко Андрій Тарасович

  9. Костик Володимир Степанович

  10. Домашовець Роман Степанович

  11. Зінкевич Ігор Ілліч

  12. Гера Людмила Петрівна

  13. Миколайчук Орест Ігорович

  14. Марко Олександр Йосифович

  15. Сироїд Олександр Ілліч

  16. Махніцький Вадим Олегович

  17.