Засідання постійної комісії районної ради

У середу, 21.06.2023 о 17:00 год. відбудеться засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, дотримання законності, взаємодії з правоохоронними органами та регламенту (Р.Домашовець).
 
Місце проведення: Шевченківська районна адміністрація, м.Львів, вул. Липинського, 11
 

Порядок денний:

1. Про розгляд постанови Львівської районної територіальної виборчої комісії Львівської області від 13.06.2023 №1 «Про скасування реєстрації кандидатів в депутати Львівської районної ради Львівської області, включеними до єдиного та територіального виборчого списку кандидатів від Львівської обласної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».

2.Про розгляд постанови Львівської районної територіальної виборчої комісії Львівської області від 13.06.2023 №2 «Про визнання обраними депутатами Львівської районної ради Львівської області наступних за черговістю кандидатів в депутати».

3.Про розгляд постанови Львівської районної територіальної виборчої комісії Львівської області від 13.06.2023 №3 «Про реєстрацію обраних депутатів Львівської районної ради Львівської області».

4.Про звернення Львівської районної ради Львівської області.

5.Про затвердження положень про постійні комісії Львівської районної ради VIII скликання відповідно до їх функціональної спрямованості.

6.Про затвердження списку присяжних для Перемишлянського районного суду Львівської області.

7.Різне.