ВІДБУЛАСЬ 15-ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ЛЬВІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

27 червня, відбулась позачергова сесія Львівської районної ради, яка розпочалась з панахиди, яку відправив отець-капелан в пам'ять про загиблих Героїв у російсько-українській війні.
Позачергова сесія скликана у зв’язку з тим, що на адресу Львівської районної ради надійшла постанова Львівської районної територіальної виборчої комісії від 13.06.2023 №3 «Про реєстрацію обраних депутатів Львівської районної ради Львівської області», замість тих, що достроково припинили свої повноваження.
Відповідно до цієї постанови депутатами Львівської районної ради зареєстровано:
від політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»:
✅Гречуха Андрія Зіновійовича,
✅Чорнобиль Ірину Євгенівну
від політичної партії «ГОЛОС»:
✅Борисевич Надію Миронівну,
✅Куспись Галину Гнатівну
Голова районної ради привітав новообраних депутатів районної ради та вручив посвідчення депутата Львівської районної ради.
Депутатами розглянуто 8 питань порядку денного, в тому числі стосовно затвердження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж кількох населених пунктів Львівського району, про звернення Львівської районної ради Львівської області, а також затверджено список присяжних для Перемишлянського районного суду.
 
На завершення сесії відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ, де було зібрано 18 000₴ на потреби 37-ї Окремої Бригади морської піхоти України. Дякуємо Оброшинській дитячій мистецькій школі та депутатам районної ради за підтримку захисників України??!