ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ ЛЬВІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ, ДУХОВНОСТІ, ОСВІТИ ТА НАУКИ, СПОРТУ І МОЛОДІ!

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань інформаційної політики, духовності, освіти та науки, спорту і молоді, голова якої Ігор Зінкевич, та за участі представників ГО «Львівської обласної організації боксу».
? Напочатку засідання Ігор Зінкевич запропонував внести в порядок денний звернення адміністрації дитячого центру оздоровлення, відпочинку та туризму (ДЦОВТ) Жовківської міської ради «Росинка».
ДЦОВТ є дитячим закладом, який забезпечує відпочинок та оздоровлення дітей шкільного віку під час літніх канікул. За час літніх табірних змін оздоровлення проходять до 1 тис. дітей, в основному, пільгових категорій – діти-сироти, діти позбавлені батьківської опіки, діти з малозабезпечених cімей, учасників АТО (ООС) тощо.
☝ Заклад є базою для проведення національно-патріотичних та спортивно-туристичних заходів («Сокіл-Джура», «Школа рятівників» тощо). На базі центру регулярно відбуваються заходи районного, обласного, міжнародного масштабу.
⁉️ Проте існує низка проблемних питань в організації функціонування центру, що потребують невідкладного вирішення. Наприклад:
- рівень фінансування з бюджету місцевої громади не дає можливості забезпечувати повсякденну діяльність ДЦОВТ (оплата комунальних послуг, закупівля необхідних розхідних матеріалів для підтримання у належному стані будівель та комунікацій);
- потреба заміни елементів системи електропостачання (вхідна трансформаторна підстанція, освітлення, електромережі);
- житлові дерев'яні будиночки побудовані понад 40 років тому та потреба реконструкції – заміна вікон, дверей, дахів, несучих конструкцій;
- є потреба в оновленні постільної білизни, матраців, ліжок;
- потребує ремонту харчоблок.
? Члени комісії вирішили здійснити виїзне засідання комісії, щоб краще ознайомитися із ситуацією в дитячому центрі «Росинка».
☑️ Також члени постійної комісії розглянули й усі питання порядку денного, зокрема листи:
- Липницького ЗЗСО I-III ст. Рава-Руської міської ради щодо виділення коштів на потреби школи;
- ГО «Клуб розвитку освіти та спорту (КРОС)» щодо затвердження Програми розвитку дитячого футболу у Львівському районі на 2021–2025 роки;
- ГО «Львівська обласна організація боксу» та ГО «Академія єдиноборств нокаут» щодо виділення коштів на потреби ГО;
✍ А також у різному розглянули листи управління освіти Львівської міської ради щодо Програми розвитку освіти на 2021–2025 роки та Львівської обласної ради щодо можливого фінансування реконструкції спортивного залу Щирецької ЗОШ I-III ст.
Ihor Zinkevych Maxym Hnidets Ira Kiyanka Іван Мовчан