32-й Економічний Форум у Карпачі 2023

32-й Економічний Форум у Карпачі 2023

На масштабному 32-му Економічному Форумі у Карпачі 2023, що проходив у Польщі з 5 по 7 вересня, за підтримки Львівської районної ради, благодійний фонд HOPE.UA представив унікальну програму «Hope for Kids» з психологічної та соціальної реабілітації для дітей, які стали жертвами воєнних дій через війну в Україні, спровоковану російською агресією. Ця робота - результат великої праці всієї команди HOPEUA, яка отримала акредитацію від однієї з головних американських систем КСВ та Грантів. Це підтверджує, що HOPE.UA перевірена та легітимна для наших партнерів.

Разом ми змінюємо світ і робимо його кращим місцем для всіх дітей.

Свято врожаю  у Краківському Повіті

Свято врожаю у Краківському Повіті

02-03 вересня, Андрій Сулим, голова Львівської районної ради, разом з Наталією Серватяк, депутаткою Львівської районної ради, приєдналися до численних учасників та гостей Краківського повіту та муніципалітету Скавіна, щоб разом відсвяткувати Свято врожаю. 🎉🌻🐝🎋🌾
Під час заходу Андрій Сулим виступив з промовою, в якій висловив слова подяки за запрошення та підкреслив важливість культурного та економічного співробітництва між обома регіонами.
Серед запрошених гостей на святі були видатні особистості з польського політичного та громадського життя, а також гості з України, включаючи представників Львівської області. Їхній візит був спрямований на зміцнення міжнародних стосунків між Україною та Польщею на рівні місцевого самоврядування.
 
Перспективи розвитку заповідника "Розточчя"

Перспективи розвитку заповідника "Розточчя"

🇺🇦 🇵🇱 🇩🇪Україна, Польща та Німеччина об'єднали зусилля для збереження природного заповідника "Розточчя".
Представники Львівської районної ради, а саме голова районної ради Андрій Сулим та депутатка районної ради Наталія Серватяк відвідали м.Любачів, де відбулася зустріч українських та польських фахівців з питань природоохорони.
Спільно з закордонними колегами обговорили перспективи розвитку заповідника "Розточчя", який розташований на території обох країн.
Учасники зустрічі дійшли висновку, що необхідно розробити єдиний план розвитку заповідника, який враховуватиме інтереси обох сторін. 
 

Сторінка 1 із 6