Про передачу автомобіля для потреб тероборони!

Керуючись бажанням допомогти у війні з російським агресором та враховуючи важливість забезпечення ефективного функціонування бригади територіальної оборони та зміцнення обороноздатності нашого регіону, Горлицький Повіт Республіки Польща прийняв рішення передати для потреб окремої бригади територіальної оборони м.Львова один автомобіль. Це легковий автомобіль Volkswagen Transporter, який буде надзвичайно корисний для здійснення різноманітних завдань бригади.

Офіційну передачу, 17 липня, здійснили Староста Горлицького Повіту Марія Губала, заступник старости Станіслав Кашик, голова Ради Горлицького Повіту Вітольд Кохан та директор PZD Рафал Война. Українську сторону представляли: голова Львівської районної ради Андрій Сулим та депутат Львівської районної ради Роман Плахтій.

Андрій Сулим подякував місцевій владі Горлицького Повіту та мешканцям цього прекрасного краю за підтримку та допомогу, серце і доброту, а також висловив сподівання, що надана допомога стане зачатком подальшої, майбутньої співпраці між Горлицею та Львівщиною.

Львівська районна рада висловлює вдячність Горлицькому Повіту # powiatgorlicki за лідерство та рішучість у прийнятті цієї важливої ініціативи. Ваша здатність об'єднувати та підтримувати партнерство в реалізації таких проектів допомагає зробити наш регіон ще міцнішим та стабільнішим.

З повагою та великими словами вдячності, від Львівської районної ради та  імені усіх членів бригади територіальної оборони та мешканців міста Львів.

Foto: Krzysztof Sobolewski