ПРОЩАННЯ З НАШИМ ГЕРОЄМ ТАРАСОМ ЖЕРЕБЕЦЬКИМ!

Сьогодні, 21 липня, Львів попрощався з Героєм, десантником 80 ОДШБр, депутатом Львівської районної ради Тарасом Жеребецьким, який загинув 18 липня, рятуючи своїх побратимів.

Чин похорону відбувся в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховали Тараса на Личаківському кладовищі.

Тарас Жеребецький народився 7 вересня 1987 року у місті Червонограді Львівської області. Все своє свідоме життя прожив у Львові. Закінчив Червоноградський навчально-виховний комплекс № 10 Червоноградської міської ради. Вищу освіту здобув в Українській академії друкарства.

Активний учасник Помаранчевої революції та Революції Гідності.

З початком російсько-української війни у 2014-му році проходив військову службу в лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

Із 2020 року був головою фракції політичної партії «Європейська Солідарність» у Львівській районній раді.

Старший сержант. З початком повномасштабного вторгнення Росії захищав Україну у складі 80-ої окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

Указом Президента України від 4 квітня 2022 року № 391 нагороджений орденом «За мужність». Захисник Луганського аеропорту.

Загинув 18 липня 2022 року рятуючи поранених побратимів. Авто підірвалося на міні.

У Тараса Жеребецького залишились дружина, син та донька.