Львівська районна рада ухвалила рішення щодо перейменування села Милошевичі

Рішення буде скероване до Верховної ради України, з метою ухвалення нею повернення селу Милошевичі його історичної назви Милошовичі.

За відповідне рішення «Про надання згоди на перейменування населеного пункту Милошевичі» проголосували депутати під час  16-ї чергової сесії Львівської районної ради. Село розташоване на Львівщині у Пустомитівській територіальній громаді  Львівського району.

При визначенні доцільності перейменування села Милошевичі на Милошовичі враховано думку місцевих мешканців територіальної громади. Зокрема, відомо, що назва села «Милошовичі» є у всіх відомих історичних документах датованих 1443 роком. Тут жили білі хорвати, і назва села пішла від власної назви Милош (ім’я), де використовується суфікс «-ов-», і вона вживалась упродовж багатьох століть.

Як йдеться у довідці Центрального архіву України у м. Львів від 22.05.2008 року №604 виданій  Семенівській сільській раді, в жодних документах іншої назви як с. Милошовичі ніколи не вживалося та документально не зафіксовано. Відтак, громада с. Милошевичі просила звернутися у відповідні органи щодо повернення історичної назви цього населеного пункту, оскільки нинішній немає обґрунтованого змісту.

Процедура перейменування назви населеного пункту здійсниться якнайшвидше. Громада готова та розуміє внесення змін у відповідних документах, аби зберегти історичну унікальність назви села Милошовичі.