Фахівчиня Львівської райради поглибила знання з прав людини у Лундському університеті

Нещодавно заступник керуючого справами районної ради – начальник відділу правового та інформаційно-аналітичного забезпечення Львівської районної ради Ірина Цуньовська пройшла понад тижневий навчальний курс в Лундському університеті для молодих українських державних службовців, за участю окремих країн регіону Балтійського моря та Східного партнерства.

Як розповіла Ірина Цуньовська, навчання було насичене лекціями, семінарами, навчальними візитами та спілкуванням із колегами з інших країн.

«Це була дуже цікава частина нашої програми. Мені найбільше сподобалися візити до Офісу міської ради м. Лунд та регіону Сконе, оскільки вони тісно пов’язані з моєю роботою. Було дуже цікаво дізнатися про один із регіонів Швеції, і водночас порівняти Львівську область та регіон Сконе у Швеції. Це дуже чудовий міжнародний досвід.

На мою думку, навчальні візити цінні тим, що ви можете безпосередньо поспілкуватися з людьми, які там працюють, задати питання, отримати нові ідеї для себе, побути в цьому середовищі і зануритися в нього. Це цікавіше теорії, тому що можна перевірити на практиці, як це працює в іншій країні»,– розповіла Ірина Цуньовська.

Навчальна програма «Перспективи багаторівневого управління, децентралізації та прав людини» в Лундському університеті надає учасникам потрібну інформацію про роль державного управління у захисті прав людини, підтриманні верховенства права та просуванні демократії.

«Ми всі маємо робити все найкраще, щоб підтримувати права людини, незалежно від того, в якому секторі ми працюємо, приватному чи державному, і використовувати всі наявні в нас інструменти», – каже Ірина Цуньовська.

Довідково:

Програма «Перспективи багаторівневого урядування, децентралізації та прав людини» реалізовується в рамках Академії молодих професіоналів Шведського інституту (SAYP). Вона спрямована на молодих політиків, державних службовців і працівників громадянського суспільства з окремих країн регіону Балтійського моря та Східного партнерства. Це своєрідна платформа для обміну досвідом і накопичення знань з питань, пов’язаних з державним управлінням.

 

За матеріалами: www.lunduniversity.lu.se