ФІНАЛ БЛАГОДІЙНОГО ТУРНІРУ З ФУТЗАЛУ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ «ЛЬВІВ-2022»

Переможцем благодійного турніру з футзалу «Львів-2022» стала команда Київської обласної ради, яка у фіналі з рахунком 2:1 перемогла команду Тернопільської обласної ради.

Третє місце посіли футболісти Луганської обласної військової адміністрації, які здолали команду Львівської обласної ради з рахунком 3:2.

Переможцям вручили Кубки й медалі, а кращі гравці отримали нагороди Львівської обласної ради.

Організаторами благодійного заходу були Львівська обласна рада, Львівська Асоціація Футболу та Асоціація Футзалу Львівщини.

Львівська районна рада щиро дякує депутатам Львівської районної ради - Данилу Кривку, Олегу Кузику, Олександру Сироїду, Володимиру Деркачу, Богдану Шустеру, Володимиру Івасюку та головам територіальних громад Василю Ковалю, Олегу Василишину, Богдану Свистуну та Антону Кустику, які взяли активну участь у благодійному турнірі та підтримали наших мужніх і хоробрих воїнів – Збройні Сили України!