Засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, архітектури, ЖКГ, транспорту

У пятницю, 03.02.2022 12:00 год. відбудеться засідання постійної комісії районної ради  з питань будівництва, архітектури, ЖКГ, транспорту (голова – СИРОЇД Олександр Ілліч).

Місце проведення: Шевченківська районна адміністрація, м. Львів, вул. Липинського, 11, каб.304

Порядок денний комісії:

1. Про розгляд звіту про діяльність КП «Кам`янка-Бузька архітектурно-планувальна група» Львівської районної ради за 2022 рік.
  2. Про затвердження штатного розпису КП «Кам`янка-Бузька архітектурно-планувальна група» Львівської районної ради на 2023 рік.
  3. Про розгляд заяви Мільченка Олега Борисовича від 09.01.2023 щодо продовження терміну контракту на посаді начальника КП «Кам`янка-Бузька архітектурно-планувальна група» Львівської районної ради, з 05.02.2023 терміном на 1 (один) календарний рік.
  4. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці – села Семенівка Пустомитівської міської ради Львівського району Львівської області.
  5. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж c.Желдець Кам`янка-Бузької міської ради Львівського району Львівської області.
  6. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж c.Тадані Кам`янка-Бузької міської ради Львівського району Львівської області.
  7. 7. Про розгляд заяви О.Садового від 24.10.2022 щодо незаконних дій при купівлі-продажу тимчасової будови (автостоянка №5), площею 5,2 м кв. на площі Князя Святослава у м.Львові.
  8. Про розгляд листа Квартирно-експлуатаційного відділу м.Львова від 11.11.2022 (вх.№425 від 26.12.2022) щодо включення до числа службового житла МОУ квартир, які знаходяться за адресою: с.Зимна Вода, вул.Шкільна.
  9.    Різне.

Матеріали: https://drive.google.com/drive/folders/1j7RaAaK-LgTTV3GvrsuVDqIRELf2UWGr?usp=share_link