ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПЛАНУВАННЯ БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ ТА ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ!

Своє засідання провела постійна комісія з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики, під головуванням Володимир Костик, за участі голови Львівської районної ради Андрій Сулим, голови Львівської районної державної адміністрації Христина Замула.
? Члени постійної комісії розглянули питання розподілу обсягу коштів вільного залишку районного бюджету відповідно до програми підтримки розвитку територій Львівського району на 2021 рік.
? Основною метою є створення умов для динамічного, збалансованого розвитку району, підвищення рівня конкурентоспроможності району, активізації економічної діяльності, створення умов для гармонійного розвитку молоді, а також зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я, у такий спосіб покращуючи якість і рівень життя жителів району.